O nas

Działamy nieprzerwanie od 2009 roku.

Zespół wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów, podchodzących z zaangażowaniem do powierzonych obowiązków. Świadczymy usługi, jak również u klienta. Naszym celem jest satysfakcja użytkowników i partnerska relacja z klientem oparta na profesjonalizmie i zaufaniu.

Specjalizujemy się w obsłudze gabinetów medycznych, odpowiednio dopasowujemy urządzenia do wymogów klienta, wdrażamy oprogramowanie w miarę potrzeb i niezbędnych do prawidłowej i wydajnej pracy. Dbamy o bezpieczeństwo systemów IT, a nasza elastyczność umożliwia dostosowanie się do godzin pracy klientów.

Ponad 60% naszych klientów obsługujemy od wielu lat z obopólnym zadowoleniem.

Obsługa informatyczna

Opieka nad serwerami, komputerami oraz urządzeniami sieciowymi firmy klienta – kompleksowa obsługa informatyczna obejmuje obsługę zdalną jak i w siedzibie klienta, obsługę sprzętu i stanowisk, konfigurację sieci i drukarek.

Sieci komputerowe

Kompleksowo zajmujemy się tworzeniem infrastruktury sieciowej w siedzibie klienta. Modernizujemy aktualną infrastrukturę sieciową i proponujemy najnowsze rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Nasze usługi sieciowe obejmują:
Projekty sieci LAN i WiFi,
Konfiguracje urządzeń sieciowych,
Rozwiązania VPN,
Zabezpieczenie sieci,
Dostarczanie i serwis sprzętu sieciowego.

Monitoring IP i systemy kontroli

Montaż i obsługa systemów monitoringu wizyjnego IP oraz systemów alarmowych i kontroli dostępu.